FOZ "Ulga w Cierpieniu" Fundacji Opieki nad Zwierzętami Skrzywdzonymi przez Ludz

piątek, 21 lutego 2014

UWAGA - AKCJA POMOCY DLA "KICI" KOTKI TOWARZYSZKI CZŁOWIEKA


Kochani ZWIERZOLUBNI
Pomóżcie wspólnymi siłami znaleźć dom dla niespełna rocznej, sterylizowanej KICI. Obawiamy się inwencji złych ludzi i powtórki sytuacji z roku ubiegłego. Ciężko o tym pisać. Ludzie dobrej woli inwestując własne środki finansowe wspierali osiedlowe koty karmiąc je, lecząc, sterylizując i kastrując.
Zwierzątkom przygotowali ocieplaną budkę, udostępnili własną piwnicę i tym wywołali nie zadowolenie sąsiadów. Nie chcemy, aby ponownie KTOŚ podtruł KICIĘ. Kotusia jest śliczna, zdrowa, grzeczna, uczuciowa, w trakcie zabawy chowa swoje pazurki, pragnie jedynie kontaktu z człowiekiem.
Mieszka sobie w Zabrzu na terenie Osiedla Mieszkaniowego. Jest kotką wchodząco - wychodzącą. Potrzebuje własnego, stałego opiekuna zamieszkałego w życzliwym kotom środowisku. Obecni opiekunowie deklarują współpracę z nową rodziną. Z tego powodu proponujemy w pierwszej kolejności poszukiwanie rodziny adopcyjnej na terenie miasta Zabrze.
Liczymy na Waszą pomoc i zaangażowanie.
PS - zdjęci "KICI" wykonane są w "JEJ" piwnicy. Niestety młoda kotka jest bardzo ruchliwa. Jakość fotek bardzo dobra jak na jej tempo nieustannego przemieszczania się .
Pozdrawiam
Magdalena Mazur
tel.kom. 604253456


FOZ „ULGA W CIERPIENIU”
FUNDACJA OPIEKI NAD ZWIERZĘTAMI SKRZYWDZONYMI PRZEZ LUDZI

42-600 Tarnowskie Góry
ul. Częstochowska 58
tel. kom 0604253456
KRS: 0000339993
NIP: 6452496149
REGON: 241364860Brak komentarzy:

Prześlij komentarz