FOZ "Ulga w Cierpieniu" Fundacji Opieki nad Zwierzętami Skrzywdzonymi przez Ludz

niedziela, 6 grudnia 2015

Pomocy dla Nuki i Oriona! Umarła ich Pani.Młoda,samotna osoba

Pomocy!!
Umarła ich Pani.Młoda ( 45 letnia ),samotna osoba.Błagamy o pomoc w znalezieniu domu dla Nuki i Oriona. Wiele lat temu zostały przygarnięte. Orion z ulicy ; Nuka z fundacji. Miały cudowny,wspaniały dom. Zaznały ciepła i bezwarunkowej miłości,poczucia bezpieczeństwa i długich spacerów.Teraz straciły wszystko. One nie wiedzą,że Pani nie wróci. Zamknięte w cichym i pustym mieszkaniu nasłuchują tych jedynych,znajomych kroków.Czekają.Ich świat się zawalił.Nie przeżyją w schronisku.Błagamy o pomoc.Ich pani pomogła wielu bezdomnym psom i kotom. Teraz prosimy o pomoc w uratowaniu tych,które kochała najbardziej.Dajmy szansę Nuce i Orionowi.


Nuka. Suczka z czarnym umaszczeniem.Wrażliwa,zdrowa.Po sterylizacji.Ma 6 lat i około 53 cm w kłębie.i tyle samo na szerokość ( brak wybiegu).

Kotka szaro bura z oczkami świecącymi na zdjęciu.Duża o imieniu Pigwa.Spokojna i fajna.Po sterylizacji. Dostojna. Raczej obserwatorka. Czyściutka.Okolo 7 lat
Kotka szaro biała średnia o imieniu Figa.Po sterylizacji Czyściutka,śliczna i bardzo kontaktowa. Okolo 7 lat.
Orion,piesek w typie owczarka.Ma 11 lat.Problemy z trzustką.Ma specjalną karmę i leki.Po kastracji. Ma 59 cm w kłębie i szeroki(brak wybiegu).Świetny kontkakt z człowiekiem.Wojownik i obrońca.Nie toleruje niektórych psów.Bardzo zżyty z Nuką.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Sądzimy ,że kwota 1500,00 zł pozwoli utrzymać nam zwierzęta do dnia adopcji. Bardzo prosimy o rozreklamowanie potrzeby znalezienia empatycznego domu biednych dla zwierzęcych sierot. Zdajemy sobie sprawe z ich wieku. Prosimy jednak zwrócić uwagę na fakt , iż nie posiadają siwizny wokół pyszczków. Ich wygląd świadczy o bezstresowym życiu. Można pomylić się w ocenie ich wieku i określić je na na bardzo duuuuużo młodsze!!!
Ludziom dobrej woli serdecznie dziękujemy za każdy podarowany grosz!!!
Orion z Nuką na spacerku - pięknie chodzą na smyczy.


Orion z Nuką w pustym mieszkaniu - w Dąbrowie Górniczej przy ul. Legionów Polskich


Orion - zadbany, wypielęgnowany.


Nuka - znana fundacji od wieku szczenięcego.Poniżej osierocone kotusie:

Kto może , niech pomoże !!!!!Brak komentarzy:

Prześlij komentarz