FOZ "Ulga w Cierpieniu" Fundacji Opieki nad Zwierzętami Skrzywdzonymi przez Ludz

sobota, 2 lipca 2016

Rezultat Celu https://www.siepomaga.pl/psie-niemowle-gwiazdeczka

GWIAZDECZKA MA NOWY DOM !!!

Kochani Darczyńcy - z wielką radością przekazujemy same dobre wieści. Leczenie Gwiazdeczki choć bardzo kosztowne  dało pozytywne rezultaty. Pierwszy raz spotkaliśmy się z przypadkiem szczeniaka, któremu nawet należało podać  "METRONIDAZOL". Już po pierwszym dniu zastosowania tego leku ustąpiły objawy dyspeptyczne . Stan psychiczny Gwiazdeczki również uległ radykalnej poprawie. Objawy spaczonego apetytu zniknęły. Już nie musieliśmy pilnować, aby nie zjadała wszystkiego co kojarzyła z jedzeniem. Nasycona posiłkami nie odczuwając głodu przekonała się, że nie musi pochłaniać jedzenia "na zapas". Wszystkie lęki ustąpiły.
Kolejną radosną nowiną, jest adopcja psinki.

GWIAZDECZKA ma nowy dom !!!

Mamy wielką radość i satysfakcję ogłosić szczęśliwą adopcje GWIAZDECZKI.
Zamieszkała w Bobrownikach Śląskich w rodzinie z trójką dzieci. Najmłodsze dziecko jest w wieku Gwiazdeczki -  w wieku 8 miesięcy. Suczka naprawdę nadaje się do rodziny z maluchami. Jest bardzo uległa, spokojna.

Słodki widok :
Zuzia operuje pilotem i razem z Gwiazdeczką oglądają telewizję. Rodzinka  często wychodzi na spacery,ogrodowy i polny  super wybieg.  Wybrańcem jej serca został Pan domu. Nie odstępuje Go na krok. Nawet nocą towarzyszy Mu w drodze do łazienki.

Życzymy pełni szczęścia Gwiazdeczce oraz rodzinie, która ją przyjęła!!!
Darczyńcom kłaniamy się nisko!!!! Gorąco dziękujemy za pomoc finansową!!!
Wprawdzie sam koszt usług weterynaryjnych opiewał na kwotę 172,00+401,00+50,00+70,00 zł =693,00zł 
W efekcie zbiórki pozyskaliśmy kwotę 291,00zł
Nie zawsze uda się zebrać pełną kwotę. Z tego powodu zapraszamy również do wpłat bezpośrednich na numer konta fundacji co uprawnia do pomniejszenia podstawy opodatkowania w rozliczeniu rocznym.Brak komentarzy:

Prześlij komentarz