FOZ "Ulga w Cierpieniu" Fundacji Opieki nad Zwierzętami Skrzywdzonymi przez Ludz

wtorek, 4 października 2016

Rezultat Celu - https://www.siepomaga.pl/koka-z-parwo

Rezultat
APELU o POMOC DLA KOKI Z PARWOWIROZĄ - PRZYWIĄZANEJ SZNURKIEM DO DRZEWA W LESIE
 wsparło 116 osób
630 zł (21.0%)
Cel zakończony

Przekochani Darczyńcy - w imieniu KOKI i jej właścicielki dziękujemy za okazane serce. Zrobiliśmy wspólnymi siłami to co w naszej mocy. Pomogliśmy na tyle na ile nasze warunki finansowe pozwalają. Dla właścicielki KOKI zebrana kwota 630,0 zł - jest niebotycznie wielka !!!. Łącznie zapłaciliśmy 1300,97 zł !!! 

Cytat z Apelu o pomoc:

"Lekarze weterynarii pytali właścicielkę, czy decyduje się na leczenie, które będzie dosyć kosztowne. Jej młoda pani postanowiła, że kwestie finansowe nie mogą być przeszkodą w powrocie Koki do zdrowia i że zrobi wszystko, by zebrać potrzebne środki. Zwróciła się o pomoc do Fundacji Opieki nad Zwierzętami Ulga w Cierpieniu. Fundacja, po zapoznaniu się ze sprawą Koki, zdecydowała się pomóc. Koszt leczenia Koki na dzień 5.04.2016r. wyniósł: 2000,97zł, z czego 700zł zebrała i zapłaciła właścicielka suczki. Pozostało do zapłaty 1300,97, z terminem 30.04.2016r. "

Jeszcze raz gorąco dziękujemy za okazaną pomoc!!!!!!!!!! Na przełomie roku 2015/2016 doświadczyłam utraty zdrowia w podobnym stopniu co Koka - wiem jak łatwo można pożegnać się z życiem , gdy pomoc nie przyjdzie na czas.................. Wdzięczna Bogu za okazany ratunek staram się pomagać nadal licząc na współpracę z WAMI darczyńcami.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz