FOZ "Ulga w Cierpieniu" Fundacji Opieki nad Zwierzętami Skrzywdzonymi przez Ludz

środa, 14 czerwca 2017

Dnia 12.06.2017 o godz 12,00 zaginęła TOLA chipowana suczka / została znaleziona 14.06.2017 w godzinach nocnych

Dwie doby stresu z powodu intensywnych poszukiwań. Sztab ludzi zaangażowanych w pomoc. Multum telefonów oraz e-maili. Poświęcone dwa baki paliwa w samochodach krążących po okolicy dniem i nocą. Ogłoszenia prasowe i wszelkie internetowe .Było też wołanie : BOŻE POMÓŻ!!! 

https://gwarek.com.pl/gwarek/z_gmin/zagina-tola

TOLA została znaleziona. Teraz  odpoczywa w swoim legowisku. My leczymy stargane nerwy.Mikrochip nr :616093900170820 ; imię TOLA; czarna podpalana
data ur : kwiecień 2016r
 ostatnie szczep.p/w  wściekliźnie czerwiec 2017r 

miejsce zamieszkania : Ciasna ( Jeżowa)

Każda informacja o jakimkolwiek problemie z psem fundacyjnym, problemie zaistniałym w nowej rodzinie angażuje wszelkie nasze środki oraz siły fizyczne i psychiczne do udzielenia pomocy  Nasze doświadczenie w poszukiwaniu zaginionych czworonogów skutecznie dopomogło w odnalezieniu TOLI. Wielkie słowa uznania kierujemy w stronę rodziny TOLI, która zgodnie z warunkami Umowy Adopcyjnej poinformowała nas o tym zdarzeniu. Ponadto rodzina współpracowała z fundacją i wypełniała wszelkie nasze wskazania. Tym sposobem wspólnie  osiągnęliśmy sukces - TOLA WRÓCIŁA DO DOMU.

P.S. 
Poszukując psa należy wykorzystać godziny nocne. Po północy nasłuchujemy czy piesek szczeka, czy wyje ( może przypadkiem jest zamknięty w czyimś garażu itp). Wołamy go jego imieniem. On nas usłyszy będąc w pobliżu. Nasze oczy go nie dostrzegą. Cisza nocna jest idealna do kontaktu głosowego nawet na bardzo duże odległości. Tym sposobem zakończyła się WALKA O TOLĘ.

P.S. 
Oczywiście sąsiedzi i inni mieszkańcy otrzymali pisemne informacje z numerami telefonów , w przypadku gdyby głodna psinka zjawiła się na Ich posesji. W takich okolicznościach należy zjednoczyć siły.
P.S.
Pocztą mailową zawiadomiliśmy odpowiednie służby, wraz z wpisem na stronie bazy psów implantowanych mikrochipem www. safe-animal.eu zakładka ZAGINIONE-ZNALEZIONE,oraz takich stron internetowych jak np popularny OLX

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz