FOZ "Ulga w Cierpieniu" Fundacji Opieki nad Zwierzętami Skrzywdzonymi przez Ludz

poniedziałek, 20 lipca 2015

c.d. ELZA drobinka kociej miłości - wieści z nowego domu

2015.07.16  wieści z nowego domu ELZY, cyt:

"Dzień dobry,

Poniżej kilka słów ze wczorajszego udomawiania kota.

Okazało się, że wzięliśmy do domu zupełnie innego kota niż tego, którego widzieliśmy w lecznicy na Osadzie Jana.
Kotka dotarła do nas ok 17:30. O 19 byliśmy już jej ludźmi co świadczy o tym jedno ze zdjęć na którym jestem dla niej meblem. Głośnie mruczenie towarzyszyło nam resztę dnia. Mieszkanie zwiedzała etapami poznając każdy możliwy zakątek. Zaczęła od kuchni, po czym przeszła do lawirowania między kuchnią, a większym pokojem. I tak tam i z powrotem, tam i z powrotem... to samo z mniejszym pokojem - z dużego do małego bez końca. Pomiędzy tym wszystkim zdecydowała się na posiłek oraz zabawę z maskotką W okolicach 21 postanowiła odpocząć od ciągłego łażenia. Jednak najlepsze przyszło w nocy/nad ranem kiedy to zawłaszczyła sobie miejsce w moim łóżku. Raz w nogach, zmiana pozycji i mruczy przy głowie. Oczywiście na poduszce. Zabawa nad ranem także obowiązkowa - taki to urok młodego kociaka.
Z wycofanego niezbyt kontaktowego kota z lecznicy w ciągu kilku godzin przeobraziła się w futrzastego pieszczocha - tylko głaszcz i głaszcz, bez końca!

Pozdrawiam (...)"

Taka adopcja to sama radość. Elzuniu bądź szczęśliwa w nowym domu!!!

P.S. 
W dniu adopcji stałej zadzwonił Pan z Częstochowy z chęcią adopcji koteczki. Tak to czasem bywa - czekamy na uśmiech losu, czekamy - a gdy się doczekamy to spływa nam w dwójnasób. 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz