FOZ "Ulga w Cierpieniu" Fundacji Opieki nad Zwierzętami Skrzywdzonymi przez Ludz

wtorek, 16 lutego 2016

Ciapek - pełny miesiąc pobytu w fundacji


Dla CIAPKA zrodziła się szansa na szczęśliwą adopcję. Zgłosiła się po niego rodzina z Anglii. Niestety Państwo zrezygnowali z powodu wielkości psa. Okazało się, że lubują się w MIKROPSACH o wadze do 3 kg. Sadzimy, że Ciapek ostatecznie będzie pieskiem o dłuższym tułowiu, na krótkich łapkach - a jego ostateczna waga będzie oscylowała  w przedziale 9-12 kg.
Z taką budową ciała nadaje się do rodziny żyjącej w każdych warunkach lokalowych.
waga ciała z dnia 02 lutego 2016 rwaga ciała z dnia 12 lutego 2016 r


Ujmuje nas czułość tego kundelka. Silnie przytula się do człowieka. Bardzo potrzebuje jego miłości i obecności. Jest rzeczą zrozumiałą, że wymiana ząbków odbywa się w sposób " spektakularny". Dziąsełka swędzą, więc trzeba sobie pomóc np. ogryzając miękkie drewno krzeseł. Łapiąc spodnie Pan /Pani  można z łatwością usunąć "swędzącego gościa". Zęby mleczne nie mają korzeni, więc wypadają szybciutko. W ciszy domu słychać "puk", "stuk" - i już ząbek leży na podłodze.


Dobrze , że mamy "dary do ogryzania". Nasze mieszkanie już dawno rozmontowali nasi podopieczni.

Kochani - szczenię potrzebuje prawidłowego żywienia. Na szczęście żyjemy w czasach produkcji karm właściwie zbilansowanych. W połączeniu z przekąskami z eco-hodowli uzyskujemy efekt prawidłowego rozwoju psa. Ciapek zjada wszystko co człowiek mu poda. Raduje nas fakt, że jest szczeniakiem SUPER ZDROWYM!!! 

NASZA FUNDACJA ZOSTAŁA POWOŁANA DO RATOWANIA ZWIERZĄT SCHOROWANYCH, ZANIEDBANYCH ZDROWOTNIE za przyczyną człowieka. Dlatego tak wysoce cenimy sobie STAN ZDROWIA pupilka CIAPKA.

Kochani Czytelnicy, każda adopcja rozrywa nasze serca. Jesteśmy zżyci z naszymi podopiecznymi. Śledzimy ich losy nawet po wielu latach. Dzieje się to za przyczyną mikrochipów podskórnych wszczepianych po lewej stronie karku.

Tak bardzo pragniemy ofiarnej adopcji dla Ciapka.
Tak bardzo poszukujemy LUDZI DOBREJ WOLI dla niego, że aż sięgamy po możliwości przerastające nasze siły.
Prosimy prasę o pomoc, o wspólne działanie.

SZUKAMY DOMU STAŁEGO DLA SZCZENIAKA CIAPKA, DOMU KTÓRY DA MU SZANSE NA GODNE ŻYCIE PRZEZ MIN. 15 LAT!!!! 

Psy małych ras żyją bardzo długo . Ciapek potrzebuje rodziny świadomej tego faktu.


Jeżeli nie znajdziemy rodziny zgadzającej się na adopcję Ciapka i kocurka Coociego  NIE oddamy Ciapka samego. Pragniemy pełni szczęścia dla malucha. Liczymy na ludzką wrażliwość i dobrą wolę. Wierzymy, że gdzieś na GÓRNYM ŚLĄSKU jest rodzina która uszczęśliwi nasze zwierzaki.
=======================================================================


Prosimy o adopcję wirtualną naszej zabawnej kocio-psiej pary. 


Wpłaty można realizować bezpośrednio na konto fundacji lub przez PayPal-a 1 / Bardzo prosimy , by na przelewach pieniężnych w wierszu "tytułem" określać cel wpłaty/przelewu słowami :  "DAROWIZNA NA CELE STATUTOWE FUNDACJI" PRZYKŁAD:
KONTO GŁÓWNE:
Wzór prawidłowo wypisanego przelewu dla osób prywatnych jak i firm -  aby mogły przekazać pewien procent od stopy opodatkowania jako darowiznę (6-10%) co uprawnia do pomniejszenia podstawy opodatkowania w rozliczeniu rocznym.


2 / Link do wpłat PayPal (wystarczy na niego kliknąć podać kwotę i wypełnić swoimi danymi karty lub się zalogować):A OTO NASZ BOHATER REKLAMUJĄCY prośbę o dar 1% OPP:


Prawda , że ładnie mu w czerwonej muszce ?
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz