FOZ "Ulga w Cierpieniu" Fundacji Opieki nad Zwierzętami Skrzywdzonymi przez Ludz

wtorek, 15 września 2015

Kocie oseski w potrzebie

 Karta Informacyjna Wizyty w P.W. „ZWIERZAK” w Tarnowskich Górach zawiera szczegółowy opis stanu zdrowia kocich osesków w dniu „wręczenia „ maluchów, przez właścicieli działki - na której dzika kocia matka pozostawiła swoje maluchy.
Przekazanie kociąt nastąpiło po nieudanej próbie umieszczenia ich w schronisku w Miedarach.
Fundacja zobowiązała się do opieki stacjonarnej , weterynaryjnej licząc na współpracę z darczyńcami. Prosimy również o adopcję wirtualną. Szczególnie osoby chętne do adopcji stałej uzyskają pierwszeństwo po podjęciu adopcji wirtualnej. Z doświadczenia wiemy , że zwierzęta najmłodsze wiekiem (psy- szczeniaki, koty-oseski) są najchętniej przygarniane. Nie zawsze jednak szczęśliwie. Odchowane zwierzę sygnalizuje swoim zachowaniem trafność wyboru. Potrafi pokazać opór lub wolę pójścia do nowego domu. Jest to czynnik decydujący przy wyborze rodziny. Maluchy są natomiast bardzo ufne . My musimy zdecydować w czyje ręce je oddamy. Doświadczenie zwrotami adopcyjnymi z byle powodu, oraz wymuszeniami co do dalszej opieki weterynaryjnej na koszt fundacji, powoduje większe zaufanie w stosunku do ludzi zdolnych do podjęcia adopcji wirtualnej do dnia adopcji stałej. W tej sprawie prosimy o kontakt mailowy z fundacją.
Obliczając kwotę zbiórki na pokrycie kosztów zakupu żywności, wypełniaczy do kuwet oraz na pokrycie kosztów weterynaryjnych dla pięciu osesków – sądzimy ,że zbiórka powinna opiewać na sumę 1 000 ,00 zł . Sukcesywnie będziemy zamieszczać aktualne treści na blogu fundacji http://ulgawcierpieniu.blogspot.com/ włącznie z wszelkimi fakturami kosztowymi.

Filemon jest najmniejszy ze wszystkich a Bonifacy największy .
Kocurek Klemens – najodważniejszy.
Panienki POLA i TOLA – to śpiące królewny.

W imieniu kocich osesków dziękujemy za każdy podarowany grosz!!!!!!!!!!!
POLA (pierwsze dwa zdjęcia), TOLA ( zdjęcie trzecie i czwarte), BONIFACY ( foto nr 5,6,7), FILEMON ( foto nr 8,9), KLEMENS ( foto nr 10,11).
Filemon jest najmniejszy ze wszystkich a Bonifacy największy .
Kocurek Klemens – najodważniejszy.
Panienki POLA i TOLA – to śpiące królewny (  foto nr 12)

Panienka POLA.

Panienka TOLA.

Kocurek FILEMON najmniejszy ze wszystkich.Kocurek BONIFACY  największy z kawalerów.
POLA i TOLA  - śpiące królewny.Brak komentarzy:

Prześlij komentarz